Przedterminowe zwolnienie warunkowe

– adwokat Krzysztoporski Wrocław, Świdnica


Kancelaria Adwokacka Krzysztoporski specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych m. in. w sprawach karnych. Wieloletnie działania w tej dziedzinie pozwoliły nam zdobyć rzetelną wiedzę praktyczną w tym zakresie.


Jak działamy w sprawach o przedterminowe zwolnienie z zakładu karnego?


W ramach pracy Kancelarii Adwokackiej Krzysztoporski Wrocław, Świdnica oferujemy m. in. pomoc prawną w udzieleniu osobom skazanym warunkowego przedterminowego zwolnienia. Zasadą jest, że skazanego można zwolnić po odbyciu co najmniej połowy kary, a główny sens tej instytucji polega na skróceniu kary pozbawienia wolności w przypadku, gdy zachowanie sprawcy w trakcie odbywania kary nie budzi zastrzeżeń, a prognoza kryminologiczna jest pozytywna.

Adwokat Krzysztoporski od lat bierze udział w posiedzeniach przed sądem penitencjarnym w zakładach karnych w całej Polsce, broniąc najlepszych interesów swoich klientów. Złożenie wniosku o warunkowe przedterminowe zwolnienie każdorazowo poprzedzone jest wizytą u skazanego w zakładzie karnym lub areszcie śledczym, podczas której dokonywana jest szczegółowa analiza sprawy i ocena szans jej powodzenia.


Kancelaria Adwokacka Krzysztoporski Świdnica, Wrocław


W naszej Kancelarii przykładamy dużą wagę do jakości pracy. Zawsze dokładnie zapoznajemy się z aktami sprawy i poświęcamy czas rozmowie z Klientem. Ze względu na powagę sytuacji osób osadzonych, staramy się wybierać rozwiązania optymalne i możliwe do zrealizowania, rzetelnie informując Klientów o wszystkich okolicznościach sprawy.

Jeżeli interesuje Państwa pomoc prawna w zakresie reprezentowania osoby bliskiej w sprawie o warunkowe przedterminowe zwolnienie, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.


Warunkowe przedterminowe zwolnienie adwokat Wrocław

Telefony:
(+48) 71 343 27 63