Sprawy karne - adwokat Krzysztoporski Wrocław, Świdnica


Kancelaria Adwokacka Krzysztoporski świadczy pomoc prawną m. in. w sprawach z zakresu prawa karnego. Z uwagi na specyfikę postępowań karnych, a także zasadę, zgodnie z którą Klienci coraz rzadziej kierują się właściwością miejscową działalności adwokata, zastępujemy naszych Klientów nie tylko na terenie okręgu wrocławskiego, ale także w okręgu miast Świdnica, Wałbrzych, Opole, Legnica, Jelenia Góra, a w razie konieczności również na terenie całej Polski.

Adwokat Wojciech Krzysztoporski od 40 lat broni Klientów począwszy od spraw prostych, związanych z problemami życia codziennego, po najpoważniejsze i najbardziej medialne procesy karne. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprawach karnych powoduje, że Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie prowadzenia sprawy.


W czym się specjalizujemy?


Duża część spraw prowadzonych przez naszą Kancelarię to sprawy karne. Reprezentujemy Klientów przed sądami rejonowymi, ale także w skomplikowanych procesach karnych, w tym w sprawach karnych gospodarczych, przed sądami okręgowymi i apelacyjnymi. Wielokrotnie skutecznie zastępowaliśmy Klientów przed Sądem Najwyższym.


Prawo karne – jak działamy?


Lata praktyki w zawodzie zbudowały w nas przekonanie, że nie ma spraw powtarzalnych, dlatego nie działamy szablonowo, ale cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Klientów. Rozumiemy, że za każdą ze zleconych nam spraw stoi człowiek, którego los zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Wojciech Krzysztoporski prowadzi sprawy karne jako adwokat reprezentujący interesy zarówno osób oskarżonych, jak i pokrzywdzonych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.


Adwokat sprawy karne Świdnica

Telefony:
(+48) 71 343 27 63