Prawo pracy

Konieczność skorzystania z pomocy dobrego prawnika znającego się na prawie pracy może dotyczyć każdego z nas, niezależnie od tego czy kiedykolwiek złamaliśmy prawo, czy potrzebujemy wsparcia w toczącym się postępowaniu. Zdarza się, że podejmujemy decyzję o wszczęciu sprawy cywilnej, gdzie obecność doświadczonego adwokata może być niezbędna. Pomimo tego, że większość spraw sądowych może nie wydaje się skomplikowana, w praktyce jednak zawiłości prawne są trudne w zrozumieniu.
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych obejmuje przede wszystkim kwestie pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. W regulacjach znajduje się również trzecia strona – organy rentowe. Dzięki zapisom, które określają rolę i obowiązki każdej ze stron, bardzo często na tym tle dochodzi do rozpoczęcia się konfliktów, które wymagają zwrócenia się do sądu.

Jeśli decydujemy się na zainicjowanie postepowania przeciwko pracodawcy, warto skorzystać z pomocy adwokata, który zna wszelkie przepisy dotyczące prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Dobry prawnik – prawo pracy

Nasza kancelaria wspiera wszystkie osoby fizyczne, które zostały poszkodowane w ramach regulacji określonych w prawie pracy. Podejmujemy się spraw zakładanych o bezpodstawne zwolnienie z pracy, a także mobbingu stosowanego przez pracodawcę lub innych pracowników firmy. Jednocześnie naszym bogatym doświadczeniem służymy pomocą oraz poradami odnośnie zasadności składania wniosku do sądu. Nasi adwokaci pomagają również w zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów dowodowych. Określamy również ich wagę dla całej sprawy oraz doradzamy, w jaki sposób można pozyskać lepsze dowody, które będą świadczyć na korzyść naszego Klienta.
Nasza pomoc prawna może być również przydatna podczas mediacji w konfliktach z pracodawcą, bez konieczności inicjowania sprawy sądowej. Dzięki doskonałej znajomości zapisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także wsparciu podczas negocjacji, każda sprawa zostaje rozwiązana bez zbędnych komplikacji. Warto również pamiętać o tym, że wsparcie doświadczonego adwokata, który zajmie się prowadzeniem sprawy, pozwala na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy.
Szeroki zakres specjalizacji naszych adwokatów z Wrocławia pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników oraz uzyskania orzeczenia sądu korzystnego dla Klienta. W przypadku konieczności założenia sprawy sądowej przeciwko pracodawcy o bezpodstawne zwolnienie lub stosowanie mobbingu, tylko pomoc doświadczonego specjalisty pozwoli na doprowadzenie sprawy do samego końca. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, starając się spełnić wszystkie wymogi stawiane przez Klienta.

W przypadku wystąpienia konieczności dochodzenia własnych praw na drodze sądowej, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.