Prawo karne i karnoskarbowe

Działamy jako adwokaci do spraw karnych we Wrocławiu

Prawo karne obejmuje szeroki przekrój spraw, w których do odpowiedzialności karnej może zostać praktycznie każda osoba fizyczna czy osoba prawna. Wśród spraw, które rozstrzygane są w ramach prawa karnego, są między innymi sprawy karne, sprawy karno-skarbowe oraz sprawy karno-gospodarcze. Prowadzone przez naszych adwokatów we Wrocławiu sprawy karne mogą mieć różne podstawy i dotyczyć bardzo różnych podejrzeń dotyczących popełnienia wielu różnych przestępstw, takich jak np. handel narkotykami. Adwokaci prawa karnego z Wrocławia, którzy pracują w naszej kancelarii, są przygotowani na każdą ewentualność i oferują bardzo profesjonalne wsparcie dla klientów w praktycznie każdej sytuacji. Dzięki temu nasza oferta wsparcia z zakresu prawa karnego jest naprawdę szeroka i profesjonalna, i każda osoba fizyczna może z niej skorzystać.
Nasi adwokaci są gotowi wspierać swoich klientów w sprawach karnych na każdym ich etapie, w tym:

postępowania przygotowawczego,
postępowania sądowego przed sądem I instancji,
postępowania apelacyjnego,
postępowania kasacyjnego,
postępowania o wznowienie postępowania,
postępowania o dozór elektroniczny,
postępowania wykonawczego,

a także podczas całego przebiegu sprawy karnej.

Doświadczony obrońca
w postępowaniu karnym


Obrońcy w procesie karnym z naszej kancelarii posiadają ogromną wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, dzięki której są w stanie profesjonalnie przygotować się do każdej tego typu sprawy i przeprowadzić swojego klienta przez wszystkie niezbędne etapy, wykorzystując wszystkie dostępne narzędzia w celu udowodnienia jego niewinności w sprawie. Nasi adwokaci specjalizują się w prawie karnym i podejmują się nawet w bardzo trudnych i zawiłych spraw.

Czym najczęściej zajmują się nasi obrońcy w sprawach karnych?

Skorzystaj z fachowej pomocy adwokatów do spraw karnych – Wrocław

Z pomocy prawnika w przypadku postępowania karnego, warto skorzystać jak najszybciej. Jego pomoc jest nieoceniona już na początkowych etapach postępowania przygotowawczego. Już wtedy naprawdę opłaca się skorzystać z profesjonalnej wiedzy adwokatów prawa karnego w tym zakresie, aby uniknąć popełnienia drobnych, acz znaczących błędów, których negatywne skutki mogą być widoczne przez całe postępowanie i mogą przyczynić się do wymierzenia przez sąd nie do końca słusznej kary, ze względu na brak niektórych informacji czy też zbyt późne przedstawienie niektórych dowodów.
Nasi adwokaci oferują fachową wiedzę przydatną na każdym etapie postępowania. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi podejrzenia o przestępstwa gospodarcze i skarbowe, a także tymi, które dotyczą podejrzenia posiadania lub rozprowadzania narkotyków oraz wielu, wielu innych. Jeśli zależy Ci na naprawdę fachowej obronie, która zapewni Ci sprawiedliwy wyrok i pomoże w udowodnieniu Twojej niewinności w trakcie postępowania, to zgłoś się do nas jak najszybciej. Pamiętaj, że im dłużej zwlekasz ze znalezieniem skutecznego obrońcy, tym gorzej dla Ciebie. Dlatego nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację prawną z jednym z naszych specjalistów od prawa karnego i już teraz pozwól nam pracować nad Twoją linią obrony.